Mike Posner: „Ten projekt to przypomnienie, kim naprawdę jestem”


2019.10.12

opublikował:

Mike Posner: „Ten projekt to przypomnienie, kim naprawdę jestem”

Do serwisów cyfrowych trafił nowy mixtape Mike’a Posnera zatytułowany „Keep Going”. Jak mówi sam artysta: „Ten projekt to przypomnienie, kim naprawdę jestem, przeznaczony na gorsze momenty. Mam nadzieję, że wam da taką samą siłę”.

Mike Posner, nominowany do Grammy autor wielu światowych hitów, w tym „I Took A Pill In Ibiza” czy „Cooler Than Me”, prezentuje mixtape „Keep Going”. Gościnnie na wydawnictwie pojawiają się m.in. Logic, Wiz Khalifa, Ty Dolla $ign czy Talib Kweli; usłyszeć można również Diddy’ego, Stevena Tylera, Bun B i E-40.

Po wydaniu albumu „A Real Good Kid” (styczeń 2019), na którym Mike Posner opowiadał historię radzenia sobie ze śmiercią ojca, artysta wyruszył na 3000-milowy spacer przez Stany Zjednoczone. Wędrówka rozpoczęła się w Asbury Park w New Jersey, a zakończy w Venice Beach w Kalifornii. Po drodze do Posnera dołączają fani, którzy chcą okazać mu wsparcie. Między innymi w ten sposób narodził się mixtape „Keep Going”. Muzyk prosi, by słuchać go w całości, w skupieniu, bez rozpraszania się mailami, telefonami, smsami. Podróż Posnera można śledzić na jego Instagramie.

Chcę, byś zapamiętał: jedna stopa po drugiej. Krok po kroku. Bóg jest z tobą – powiedział mi… dajesz swoje serce na dłoni… wszystko w imię tego, w co wierzysz. Nigdy nie poddawaj się. Idziesz przez Amerykę. Nie zatrzymuj się. Idź… Do zobaczenia na linii mety – Diddy

Ten przemarsz przez Stany to bardzo ambitne przedsięwzięcie. Na pewno nie będzie to bułka z masłem. Z pewnością jednak jest to do wykonania. Masz w sobie wszystko, by to osiągnąć. Jeśli idziesz pod górę, za chwilę będziesz mieć piękny widok – Bun B

Mike Posner w 2010 wydał single „Cooler Than Me” (podwójna platyna w USA) oraz „Please Don’t Go” (platyna) i „Bow Chicka Wow Wow”. Pomiędzy występami u boku Justina Biebera, artysta stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych songwriterów w branży. Odpowiada m.in. za hity „Sugar” Maroon 5, „Boyfriend” Justina Biebera czy „Beneath Your Beautiful” Labrinth ft. Emeli Sandé. Pisał także m.in. dla takich artystów jak Pharrell, Wiz Khalifa, Big Sean, T.I., Snoop Dogg, Avicii.

W 2016 Posner wydał „At Night, Alone”, które pokryło się czterokrotną platyną. To na tym krążku znalazł się utwór „I Took A Pill in Ibiza” – od premiery utwór zgromadził ponad 3 miliardy streamów, jak również trafił na listę najczęściej streamowanych kawałków wszech czasów w Spotify. Zapewnił także artyście nominację do Grammy w kategorii Piosenka roku (2017).

Mike Posner – „Keep Going” – lista utworów:

1. Introduction
2. Come Home
3. Noah’s Ark
4. Sage Wisdom from Diddy
5. Look What I’ve Become (feat. Ty Dolla $ign)
6. Prince Akeem (feat. Wiz Khalifa)
7. God’s Lottery (feat. Elohim)
8. Sage Wisdom from Steven Tyler
9. Nothing Is Wrong
10. Legacy (feat. Talib Kweli)
11. Fun Up Here (feat. Logic)
12. Sage Wisdom from Uncle Bun B and E-40
13. Slow It Down
14. Amen
15. Sage Wisdom from Mom
16. A Lonely Night in Mexico Thinking About Big Sean and Avicii

Polecane

Share This