„Milcz” – nowy teledysk Pawła Domagały


2021.01.19

opublikował:

„Milcz” – nowy teledysk Pawła Domagały

fot. kadr z wideo

Na kanale Pawła Domagały pojawił się teledysk do utworu „Milcz” z najnowszej płyty „Wracaj”. Utwór zapowiada film „Na chwilę, na zawsze”. Paweł zagra w nim znanego kiedyś muzyka, który teraz pomaga młodym ludziom wyjść na prostą.

Borys, pracując z młodzieżą spotyka Polę, młodą gwiazdę pop na zakręcie. Tak zaczyna się film w reżyserii Piotra Trzaskalskiego (“Edi”, “Mój rower”), z piosenkami Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego.

W „Na chwilę, na zawsze” główną rolę grają uczucia. Film niesie ważne dla mnie przesłanie: nigdy nie jest za późno na odkupienie win – mówi Paweł Domagała. Pomysłodawcą filmu i współautorem scenariusza (razem z Mirellą Zaradkiewicz i Magdaleną Wiśniewolską) jest Paweł Domagała. W filmie występują między innymi: Martyna Byczkowska (Pola), Olaf Lubaszenko, Kinga Preis i Ireneusz Czop. Muzykę skomponował Łukasz Borowiecki. Premiera w tym roku w kinach.

Po premierze albumu „Wracaj” Paweł Domagała odwiedził naszą redakcję, by spotkać się z Arturem Rawiczem. Zobaczcie odcinek cyklu Jak K***a Żyć z jego udziałem.

Polecane

Share This