Miley Cyrus i jej Tiny Desk Concert w bardzo oryginalnej scenografii


2021.01.29

opublikował:

Miley Cyrus i jej Tiny Desk Concert w bardzo oryginalnej scenografii

Tegoroczne sesje Tiny Desk Concert w większości odbywają się w domowych warunkach ze względu na pandemię koronawirusa. Podobnie jest w wystepem Miley Cyrus, która nie mogła gościć w słynnym studio NPR. Jak to zwykle bywa w wypadku Miley, artystka wykorzystała te sytuację i wystąpiła w bardzo oryginalnej scenografii przypominającej mini pokój nastolatki. To bezpośrenie odniesienie do kariery Cyrus, która na początku rządziła na małym ekranie, żeby po latach zawładnąć największymi scenami muzycznymi na świecie. Artystka w ramach Tiny Desk (Home) Concert wykonała trzy utwory – „Fade Into You”, „Golden G-String” i „Prisoner”.

SPRAWDŹ TAKŻE: Miley Cyrus topless w wyzywającym filmie i sesji świątecznej

Przypomnijmy, że Miley zapowiedziała niedawno, że wyda album z coverami Metalliki

W wywiadzie dla Capital FM, Miley Cyrus powiedziała, że nagrywa album z coverami Metalliki. Co więcej przyznała, że przy produkcji albumu współpracuje z Eltonem Johnem, Chadem Smithem z RHCP i klasyczną wiolonczelistką Yo-Yo Ma.

SPRAWDŹ TAKŻE: Noah, siostra Miley Cyrus, naga w pełny seksu teledysku

– W tym zespole gra naprawdę dużo gwiazd – powiedziała Miley.

Z wywiadu dowiadujemy się także, że Elton John zagra na fortepianie w nowej wersji „Nothing Else Matters”, wydanego oryginalnie w 1991 roku.

Cyrus wcześniej zagrała „Nothing Else Matters” podczas swojego występu na Glastonbury w 2019 roku. W 2020 roku wokalistka udostępniła swoje wersje takich hitów jak „Zombie” zespołu The Cranberries, Blondies „Heart of Glass”, „Doll Parts” Hole i nie tylko. Wszystkie wspomniane covery zdobyły uznanie oryginalnych twórców.

SPRAWDŹ TAKŻE: Miley Cyrus okradziona. Znowu

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

💞

Opublikowany przez cgm Środa, 27 stycznia 2021

Polecane

Share This