Miley Cyrus – nowa płyta już w sklepach


2013.10.10

opublikował:

Miley Cyrus – nowa płyta już w sklepach

Nikt w tym roku nie wzbudził takich kontrowersji i nie wywołał fali komentarzy za sprawą jednego występu, jedynie Miley Cyrus. Nie przeszkodziło jej to w pobiciu dwóch rekordów najczęściej oglądanych teledysków na VEVO, a singiel „Wrecking Ball” zadebiutował na #1 Billboard Hot.

W ostatni weekend Miley wystąpiła w amerykańskim programie Saturday Night Live, w którym wykonała dwa utwory – „We Can’t Stop” oraz „Wrecking Ball”. Przy okazji artystka pokazała, że ma duże poczucie humoru i dystans do siebie, komentując dlaczego nie zatańczy słynnego już tańca „twerk”.

Nad „Bangerz” wraz z Miley pracowali Mike Will, Pharrell, Future, Dr. Luke oraz will.i.am. Podstawowe wydanie zawiera 13 utworów, w których usłyszymy m.in. Britney Spears, Nelly`ego, Future`a czy Big Seana. Fani będą mogli również nabyć wersje deluxe (dodatkowe 3 piosenki), dostępna z czterema różnymi okładkami.

Jak zapowiadała artystka, „Bangerz” to jej pierwsza dojrzała płyta. Znajdziemy tu znakomity nowoczesny pop, ale także elementy hip-hopu, a nawet elektroniczne i dubstepowe brzmienia.

Polecane

Share This