Miley Cyrus o ekscesach i kontraktach reklamowych, które straciła w wyniku skandali


2019.08.25

opublikował:

Miley Cyrus o ekscesach i kontraktach reklamowych, które straciła w wyniku skandali

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Miley Cyrus przechodzi obecnie trudne chwile. Po trwającym zaledwie osiem miesięcy małżeństwie artystka rozstała się z Liamem Hemsworthem. To właśnie problemy osobiste są tematem ostatniego singla artystki „Slide Away”. W serii tweetów Miley zaprzeczyła, by rozpad związku był jedynie jej winą, a przy okazji opowiedziała o skandalach, przez które straciła w życiu sporo pieniędzy.

Nie jest tajemnicą, że imprezowałam jako nastolatka. Nie tylko paliłam, ale również propagowałam trawkę, eksperymentowałam z narkotykami. Mój największy hit traktuje o tańcu pod wpływem ekstazy i wciąganiu kresek w łazience. Jako nastolatka zdradzałam i nawalałam w związkach. Straciłam duży kontrakt z Walmartem, ponieważ paliłam z bongo mając 17 lat. Wyrzucono mnie z hotelu w Transylwanii za to, że kupiłam Liamowi na urodziny tort w kształcie penisa i lizałam go. Jestem prawdopodobnie najczęściej pojawiającą się nago osobą w Internecie w całej jego historii – wylicza Miley.

Jestem w stanie przyznać się do wielu rzeczy, ale nigdy nie przyznam się do tego, że moje małżeństwo rozpadło się przez moją zdradę. Liam i ja byliśmy razem przez dekadę. Mówiłam to już wcześniej i powiem znowu – kocham Liama i zawsze będę – podsumowuje Cyrus.

Artystka zaplanowała na ten rok wydanie trzech epek. Pierwsza – “She Is Coming” – ukazała się w wiosną.

Polecane

Share This