Miley Cyrus oraz Dua Lipa we wspólnym teledysku


2020.11.20

opublikował:

Miley Cyrus oraz Dua Lipa we wspólnym teledysku

„Prisoner” to wyjątkowe spotkanie dwóch największych kobiecych gwiazd popu swojego pokolenia Miley Cyrus oraz Duy Lipy. Utwór zapowiada siódmy studyjny album Miley CyrusPlastic Hearts”, którego premiera odbędzie się już 27 listopada. Duet pojawia się razem w bezwstydnie campowym, rockowym teledysku, wyreżyserowanym przez Alanę O’Herlihy oraz Miley. To klip dedykowany dziewczyńskiej sile, stworzony przez trzy kobiety, które celebrują muzykę w sposób, którego wszystkim brakuje.

W ubiegłym tygodniu Miley Cyrus ujawniła tracklistę płyty „Plastic Hearts”, która zawiera między innymi utwory nagrane z Billym Idolem oraz Joan Jett. Wcześniej w listopadzie ukazał się mash-up utworów „Midnight Sky” oraz „Edge of Seventeen” Stevie Nicks, który zebrał entuzjastyczne recenzje.

Album “Plastic Hearts” jest dostępny w przedsprzedaży. Już teraz z płyty dostępnych jest pięć utworów – single „Midnight Sky”, „Prisoner”, mash-up „Edge of Midnight (Midnight Sky Remix)”, a także dwa wyjątkowe covery, które dołączone są do albumu w wersji cyfrowej – wykonanie na żywo „Heart of Glass” Blondie oraz „ZombieThe Cranberries. Za zdjęcie okładkowe odpowiada słynny fotograf gwiazd rocka, Mick Rock. To stawia Miley wśród legend takich jak David Bowie, Lou Reed, Iggy Pop, Joan Jett i Debbie Harry.

Miley Cyrus – Plastic Hearts

1. WTF Do I Know

2. Plastic Hearts

3. Angels Like You

4. Prisoner (featuring Dua Lipa)

5. Gimme What I Want

6. Night Crawling (featuring Billy Idol)

7. Midnight Sky

8. High

9. Hate Me

10. Bad Karma (featuring Joan Jett)

11. Never Be Me

12. Golden G String

Dodatkowo w wersji cyfrowej:

13. Edge of Midnight (Midnight Sky Remix) (featuring Stevie Nicks)

14. Heart of Glass” (Live from the iHeart Festival)

15. Zombie (Live from the NIVA Save Our Stage Festival)

Polecane

Share This