Miley Cyrus zaśpiewa numery Britney, Pearl Jam i The Cardigans


2020.10.07

opublikował:

Miley Cyrus zaśpiewa numery Britney, Pearl Jam i The Cardigans

Miley Cyrus Backyard Sessions to wyjątkowe wydarzenie muzyczne odwołujące się do kultowej serii MTV Unplugged.

Amerykańska gwiazda popu, Miley Cyrus, wystąpi w specjalnej edycji pionierskiej i wielokrotnie nagradzanej serii MTV Unplugged. Globalne wydarzenie muzyczne powraca z nową odsłoną i zobaczymy je w Polsce 17 października o godzinie 21:00.

Bazując na kultowym formacie “bez prądu”, prosto ze swojego podwórka w Los Angeles, Cyrus wyjdzie na scenę, by wykonać akustyczne sety swoich hitów oraz najnowszego singla „Midnight Sky”, który zadebiutował na pierwszym miejscu w iTunes w 41 krajach, a towarzyszący piosence klip zanotował ponad 65 milionów wyświetleń. Co więcej, widzowie będą mieli okazję posłuchać coverów piosenek takich artystów jak: Britney Spears, Pearl Jam, czy The Cardigans.

Od debiutu w 1989 roku w serii MTV Unplugged wystąpili między innymi: Jay-Z, Nirvana, Mariah Carey, Bob Dylan, Bon Jovi, Lauryn Hill, Bruce Springsteen, Adele, Pearl Jam, Maroon 5, Shawn Mendes, Lil Wayne i wielu innych artystów. Tej wiosny stacja MTV zainicjowała również serię „MTV Unplugged w domu”, co zbiegło się z akcją #AloneTogether, globalnej kampanii w mediach społecznościowych, mającej na celu edukację młodych ludzi na temat znaczenia dystansu społecznego.

Cyrus związana jest z MTV od wielu lat, gdzie między innymi pełniła rolę gospodarza podczas MTV Video Music Awards w 2015 roku. Ponadto w 2014 roku nominowana do nagrody Grammy piosenkarka wystąpiła u boku Madonny w „Miley Cyrus: MTV Unplugged”.

Miley Cyrus to jedna z najbardziej wpływowych artystek popkultury, mająca około 113 milionów obserwujących na Instagramie. Ma na swoim koncie pięć albumów z numerem 1, w tym jej nominowany do nagrody Grammy 2013 album „Bangerz”, który również uzyskał trzykrotną platynę w USA. Ponadto ma na swoim koncie pięć wyprzedanych światowych tras koncertowych, a w 2015 roku wydała eksperymentalny album, Miley Cyrus and Her Dead Petz, którego współproducentem był Wayne Coyne i inni członkowie Flaming Lips. Jej szósty album Younger Now, który został wydany w 2017 roku, przekroczył 2,2 miliarda odtworzeń na całym świecie. Oprócz sukcesów muzycznych, występów i tras koncertowych na całym świecie oraz ponad dziesięcioletniego doświadczenia w telewizji, Cyrus założyła organizację non-profit The Happy Hippie Foundation, której celem jest jednoczenie młodych ludzi do walki z niesprawiedliwością. Fundacja wpiera tysiące bezdomnych oraz młodzież LGBTQ w USA.

Polecane

Share This