Miley Cyrus zdradza, jak bezpiecznie uprawia seks w dobie pandemii


2020.12.08

opublikował:

Miley Cyrus zdradza, jak bezpiecznie uprawia seks w dobie pandemii

W Wielkiej Brytanii ruszyły dziś szczepienia przeciwko koronawirusowi. Kolejne kraje ustawiają się już w kolejce, w Polsce szczepionka ma być dostępna w styczniu. Rząd zapowiada, że szczepienia będą dobrowolne i darmowe. Czy to znaczy, że w 2021 rozwiążemy problem wirusa? Na dobre na pewno nie, ale liczymy na to, że wkrótce nie będziemy już musieli mówić o globalnej pandemii.

2020 na zawsze pozostanie w pamięci jako okres covidu, lockdownu i izolacji. W jednym z niedawnych wywiadów Miley Cyrus przyznała, że był to dla niej szczególnie trudny czas, w trakcie którego zdążyła m.in. wrócić do nałogów. Teraz goszcząc w programie Howarda Sterna artystka zdradziła, jak radziła sobie i radzi w tej chwili z seksem.

Sprawdź też: Pandemia źle wpłynęła na Miley Cyrus. Wokalistka przyznaje, że wróciła do nałogu

Często uprawiam seks przez FaceTime – to najbezpieczniejszy seks. Nie da się w ten sposób zataić covidu. Ten czas był naprawdę interesujący i wymagający dla wszelkiego rodzaju randek lub spotkań z ludźmi – przyznała Miley.

Wokalistka promuje wydany przed kilkoma dniami album „Plastic Hearts”, na którym gościnnie pojawili się Dua Lipa, Joan Jett i Billy Idol.

Polecane

Share This