Milik i Zieliński śpiewają polski hit


2018.07.22

opublikował:

Milik i Zieliński śpiewają polski hit

foto: Instagram / _rl9

Muzyka i piłka nożna idą w parze. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że ulubionym artystą w szatni polskiej reprezentacji jest raper Z.B.U.K.U. – Powiem ci ciekawą rzecz. Dostałem ostatnio książkę „Kulisy polskiej kadry” i tam jest rozdział na temat muzyki, jaką kadra dobiera do swoich treningów. Dowiedziałem się, że ulubionym raperem polskiej reprezentacji piłki nożnej jest Z.B.U.K.U. Serdecznie dziękuję, bardzo mnie to motywuje. Przeczytałem, że Robert Lewandowski wchodzi do szatni i mówi: “Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża Z.B.U.K.U.”. Dla chłopaków stało się to jakąś formą motywacji, przez co mnie to mnie motywuje. Skoro tacy ludzie, jak Robert Lewandowski, Błaszczykowski itd. słuchają mojej muzyki i w jakiś sposób napędza ich to do roboty, to dla mnie to jest dodatkowy kop do działania  – powiedział raper w rozmowie z Kubą Głogowskim.

Niedawno Robert Lewandowski na weselu Anny Korcz zaśpiewał „Wehikuł czasu” Dżemu, o czym pisaliśmy tutaj. Piłkarz ma być także producentem wykonawczym nadchodzącej płyty Donatana.

Teraz przyszedł czas na Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Piłkarze Napoli podczas zgrupowania swojej drużyny, wykonali fragment utworu „Miłość w Zakopanem” Sławomira. Jak wyszło? Na pewno nie gorzej, niż ich występ na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Rosji.

Przekonajcie się sami poniżej.

Polecane

Share This