Miły ATZ z nowym singlem promującym „Czarny swing”


2020.05.25

opublikował:

Miły ATZ z nowym singlem promującym „Czarny swing”

fot. kadr z wideo

Na niespełna tydzień przed premierą „Czarnego swingu” Miły ATZ prezentuje kolejny premierowy numer i klip. Producentem utworu „Rytm” jest Nocny. Album podopiecznego Def Jamu trafi na półki sklepów już w piątek. Na stronie www.milyatz.pl zostały ostatnie sztuki wersji preorderowej.

Czas odpowiedzieć sobie na pytanie czy lepiej na pierwszy rzut oka sprawiać wrażenie głupiego będąc inteligentną osobą czy odwrotnie? Czasem może lepiej zupełnie się nie odzywać i nie wystawiać tego na ocenę, która i tak nie zrobi z głupiego mądrali nawet gdy pojmie, że jest głupcem. W bezsensie sens zawsze był jedynym możliwym awansem, więc chyba sam fakt, że rzeczywistość daje nam szanse na dokonanie tej zmiany, może dawać sporo nadziei nawet największym grafomanom. Może właśnie to podświadomie nimi kieruje. Warto zawsze z tyłu głowy mieć tę cząstkę wątpliwości w swoje własne zdanie, tym bardziej jeśli przejęliśmy je od kogoś.

Tamten biedny poeta za 100 lat może okazać się fenomenem na skalę światową, a my zwyczajnie nie rozumiemy czasów, w których te słowa staną się uniwersalną prawdą. Możliwości na uzasadnienie sobie własnego buractwa śmiejąc się ze słabej poezji jest tyle, na ile pozwala nam wyobraźnia, chyba, że ktoś zaczyna traktować ją jak towar. Morze perspektyw to różnorodność życiorysów i poglądów, za którymi stoi nieskończony wszechświat, a tego nie zrozumiesz, panie mądraliński. Wyrażanie emocji samym dźwiękiem, który nie mówi ludzkim głosem, może być złotym środkiem. To była długa i ucząca droga – czytamy w opisie klipu.

Polecane

Share This