Mimo oskarżeń o znęcanie, fani nadał kupują płytę Kartky’ego


2019.12.12

opublikował:

Mimo oskarżeń o znęcanie, fani nadał kupują płytę Kartky’ego

foto: kadr z wideo

Przypomnijmy, że od kilku tygodni Kartky nie ma łatwego życia. Jego była partnerka oskarżyła go o znęcanie się, co więcej opublikowała nagrania audio wskazujące na to, że raper rzeczywiście może mieć na sumieniu dość patologiczne zachowania. Zaraz po tym, jak na YT trafiło nagrania audio, jedna z dziewczyn grających w starszych klipach Kartky’ego opublikowała maile rapera i jego byłych partnerek, które także wskazywały na dość poważne problemy emocjonalne reprezentanta QueQuality. Kartky publikował oświadczenia, z których wynikało, że to on jest ofiarą calej sytuacji. A Do tego wszystkiego do rozmowy włączył się Żabson (którego Kartky w nagraniu audio nazwał frajerem), który powiedział, że “Pogada z nim w cztery oczy przy najbliższej możliwej okazji”.

Mimo tego wszystkie, Kartky poinformował dziś na swoim IG, że jego ostatni album “Dom na skraju niczego” pokrył się złotem. Oznacza to, że krążek znalazł ponad 15 tysięcy nabywców.

– ‘“Kwiaty się nie ścigają, kwiaty kwitną. Najsmutniesza złota płyta ever, ale bardzo Wam dziękuję raz jeszcze. One Love” – napisał Kartky.

Polecane

Share This