Miss Ti wróciło w nowym miejscu. Quebonafide wyjaśnia, czy marka na stałe zniknęła z Warszawy


2021.04.09

opublikował:

Miss Ti wróciło w nowym miejscu. Quebonafide wyjaśnia, czy marka na stałe zniknęła z Warszawy

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Otwarta latem ubiegłego roku w Warszawie Miss Ti Quebonafide zniknęła z mapy jesienią wraz z końcem sezonu. – Ponad 2 miesiące plenerowaliśmy się razem z Wami nad Wisłą. Dziękujemy Wam, że byliście z nami i za wszystkie cenne wskazówki, które nam dostarczyliście. To była niesamowita przygoda. Tak jak wspominaliśmy we wcześniejszych postach – nasz spot nad Wisłą zostaje zamknięty, ale planujemy dla Was stacjonarne miejscówki – mogliśmy wówczas przeczytać na instagramowym profilu Miss Ti.

Teraz miejsce odrodziło się w Krakowie przy ulicy Krupniczej. Już od tego tygodnia Miss Ti zaprasza na bubble tea do lokalu przy ulicy Krupniczej w stolicy Małopolski. Stołeczni fani Quebonafide i napoju zmartwili się, że miejscówka na dobre zniknęła z ich miasta, ale raper uspokaja.

Pracujemy nad stacjonarnym lokalem w Warszawie – zapewnia w komentarzu pod postem na instagramowym profilu Miss Ti Quebo.

Sprawdź także: Klipy do polskojęzycznych kawałków Sentino zniknęły z YouTube. Jak zareagował raper?

Ubiegłorocznemu otwarciu Miss Ti w Warszawie towarzyszył wielki event plenerowy połączony z koncertem Quebonafide. Zobaczcie nasze zdjęcia z tamtego wydarzenia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MISS TI 蒂小姐 (@hellomissti)

Polecane

Share This