Mission Is Possibile


2009.10.20

opublikował:

Mission Is Possibile

Już jutro (21 października) Urszula Dudziak, Gaba Kulka i Mika Urbaniak zjednoczą siły, aby udowodnić, że MISSION IS POSSIBLE. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do akcji, która ma pomóc Dominikowi.  

W Wigilię 2008 r. Dominik uległ poważnemu wypadkowi drogowemu. Badania wykazały, że doznał obrażeń wewnętrznych, przeszedł operację, jednak najpoważniejszym okazał się uraz kręgosłupa. Pierwsze diagnozy lekarskie brzmiały jak wyrok – całkowity paraliż i życie pod respiratorem. Jednak obecnie Dominik oddycha samodzielnie i odzyskał, dzięki rehabilitacji czucie w rękach. Dalsza rehabilitacja i pomoc dla tego wspaniałego, młodego chłopaka jest uzależniona od naszej dobrej woli i zaangażowania.

Wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć naszą akcję zapraszamy na wyjątkowy koncert! Urszula Dudziak, Gaba Kulka i Mika Urbaniak wystąpią razem jutro (21 października) w warszawskim klubie Mechanik, specjalnie dla Dominika!

Całkowity dochód z tego koncertu zostanie przeznaczony na jego rehabilitację i dalsze leczenie. My naprawdę wierzymy, że „Mission Is Possible”. Przyłączcie się, razem damy Dominikowi szansę na powrót do normalnego życia!  

Mission Is Possible

21.10. 2009, Klub Mechanik, ul. Narbutta 87

www.klubmechanik.pl

Wejście do klubu od godz. 19:00

rozpoczęcie koncertu o godz. 20:00

ceny biletów :

przedsprzedaż 30zł

w dniu koncertu 35zł

Polecane

Share This