Missy Elliott czy Lil Kim? Quebo czy Białas? AdMa wybiera


2020.06.02

opublikował:

Missy Elliott czy Lil Kim? Quebo czy Białas? AdMa wybiera

fot. P. Tarasewicz

Pomimo pandemii i związanych z nią zakazów Maciej Dobkowicz prezentuje nowe odsłony swojego cyklu „To czy to”. Gościem najnowszego odcinka programu jest AdMa, która wybiera między wilczycą a lisica, Ryanem Goslingiem a Tyanem Reynoldsem czy Harrym Potterem a Strenger Things. Fani dowiedzą się także jaki kraj wybrałaby raperka oraz dlaczego woli Prokopa od Wellman.

SPRAWDŹ TAKŻE: Anonymous zhakowali policyjne radiostacje

Przy okazji AdMa podzieliła się z fanami przemyśleniami odnośnie dnia dziecka. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z restauracji sieci fast food.

Z okazji Dnia Dziecka oprócz tego, że wszystko ładnie zjadłam dziś bez marudzenia chce także poruszyć pewną kwestie. Kochamy dzieciństwo, które już przeminęło za beztroskę, za brak świadomości, za naiwność. Tak, to było piękne. Ci co już zdziadzieli mówią, że nie wróci. Uważam się za osobę odpowiedzialną, ale czasami robię rzeczy frywolne, lekkomyślne. Dobrze mi z tym. Kiedy sobie odpuszczam czuję, że żyje. Czasem dobrze zjeść lody zimą lub zasnąć nago w łóżku. Bywa, że jestem niewyspana i kompletnie nie miałam w planach spotkania, ale jadę gdzieś bo móc czegoś doświadczyć. Róbcie tak, żeby niektóre chwile były takie jak kiedyś. A i bym zapomniała „Mięsko musisz zjeść, ziemniaki możesz zostawić…” – napisała raperka na swoim Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@645bymaqoo zaprosił mnie do swojej serii „To czy to?” Odcinek już dostępny na jego kanale 😁 A ja z okazji Dnia Dziecka oprócz tego, że wszystko ładnie zjadłam dziś bez marudzenia chce także poruszyć pewną kwestie. Kochamy dzieciństwo, które już przeminęło za beztroskę, za brak świadomości, za naiwność. Tak, to było piękne… Ci co już zdziadzieli mówią, że nie wróci👻 uważam się za osobę odpowiedzialną, ale czasami robię rzeczy frywolne, lekkomyślne 🦊 dobrze mi z tym. Kiedy sobie odpuszczam czuję, że żyje. Czasem dobrze zjeść lody zimą lub zasnąć nago w łóżku. Bywa, że jestem niewyspana i kompletnie nie miałam w planach spotkania, ale jadę gdzieś bo móc czegoś doświadczyć. Róbcie tak, żeby niektóre chwile były takie jak kiedyś. A i bym zapomniała „Mięsko musisz zjeść, ziemniaki możesz zostawić…” 🎯 Fot. @ewu.04 Post nie zawiera lokowanie produktu nadal płacę ze swoich 💸 wypijmy za błędy jakby co ⚖️ #admastory #dzieńdziecka #jedzenie #relaks

Post udostępniony przez AdMa (@adma_exorientelux)

Polecane

Share This