Mitch & Mitch dziś w Powiększeniu


2010.01.31

opublikował:

Mitch & Mitch dziś w Powiększeniu

Podczas gdy dla większości z nas styczeń oznacza początek roku, dla Mitch & Mitch to coś znacznie więcej. Wydając swoją nową płytę, tym razem w dobrze już znanym składzie 9-osobowego combo z gościnnym udziałem Cannibal Mitcha, Andrew Mitchbauera, Mitchelli the Kid i Half-Ape-Half-Mitcha, the Mitchiz (jak sami się pieszczotliwie nazywają, tzn. ilekroć leczą się nawzajem z przeziębień lub pocieszają po kolejnej podróży do Niemiec) wkraczają dumnie w XXII wiek.

Nagrana w zeszłym roku w ultraprofesjonalnym studio The XXII Century Sound Pioneers (dzięki najnowszym osiągnięciom technologii dźwięku dostępna wkrótce również na winylu) to ich przepustka w niezbadany dotąd przez nikogo obszar muzycznych poszukiwań i odnalezień. Jeśli sądzicie, że wiecie, jak może brzmieć wibrafon i czego da się dokonać z wirtuozerską sekcją dętą, to albo byliście już na koncercie Mitch and Mitch albo nie wiecie, o czym mówicie. Jeżeli wydaje się wam, iż znacie stan skrajnego odprężenia, to dopiero teraz zrozumiecie, jak bardzo byliście niespokojni.

Wybór należy do was i jest szalenie prosty: albo wraz z resztą ludzkości będziecie czekać przeszło 90 lat, przez ten czas niemiłosiernie się męcząc i udając, że wszystko jest na swoim miejscu, albo pozwolicie, by Mitch and Mitch już teraz zabrali was w podróż w następne stulecie.

skład:

Mitch – gitara, klawisze, harmonijka, głos

Mitch – bas, głos

Serious Mitch – perkusjonalia, gitara, melodika, klawisze, głos, urok osobisty (pomysł i kompozycje)

Mr. Bitch – perkusja, gitara, perkusjonalia, sampler, parszywy głos

James Boned Mitch – perkusja, perkusjonalia, sampler, mikro głos

Crackin’ Mitch – wibrafon

Mitch the Kid – trąbka

Mad Mitch – saksofon

Spyro Mitch – puzon

Mitch and Mitch Big Band

31.01.2010

Warszawa, klub Powiększenie, Nowy Świat 27

koncert – g. 20

wstęp 25 pln – bilety dostępne w Powiększeniu

Polecane

Share This