Miuosh i Smolik zagrali z NOSPR

Wśród gości znaleźli się m.in. Katarzyna Nosowska i Piotr Rogucki.


2018.02.15

opublikował:

Miuosh i Smolik zagrali z NOSPR

foto: Mateusz Czech

Trzy koncerty w dwa dni. 5000 sprzedanych biletów w 12 minut… Sprzedażowy sukces projektu Miuosh | Smolik | NOSPR w ubiegły weekend wreszcie został poddany weryfikacji przez najważniejsze ogniwo każdego wydarzenia muzycznego, a mianowicie żywą i wymagającą publiczność.

Wbrew wszelkim oczekiwaniom nie mieliśmy tu do czynienia z kontynuacją poprzednich projektów rapera – zarówno symfonicznych jak i akustycznych. Miuosh oddał najlepsze utwory w swoim dorobku w ręce Andrzeja Smolika, a on nawet przez moment nie wahał się wymieszać na jednej scenie masy mocnego, rockowego i elektronicznego brzmienia z tym klasycznym, generowanym przez NOSPR. Owoc tej współpracy to półtoragodzinna, wielogatunkowa podróż, do której co chwilę dołączają kolejni wyśmienici goście – w Katowicach na scenie pojawili się Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Natalia Grosiak, Kev Fox i Kasia Kurzawska. Ciężko wymyślić coś mocniejszego.

Miuosh już oficjalnie potwierdził, że jeszcze w tym półroczu na rynek trafi wydawnictwo związane z tym projektem, ale nie wiadomo w jakiej formie. Więcej informacji wkrótce.

Polecane