Miuosh wypuszcza premierowy singiel z klipem i zdradza daty trasy koncertowej


2021.05.19

opublikował:

Miuosh wypuszcza premierowy singiel z klipem i zdradza daty trasy koncertowej

fot. YouTube

002021 to rok w którym przypada dwudziesta rocznica działalności muzycznej Miuosha. 20 lat to naprawdę ogromna ilość momentów i chwil – w takim okresie miasta zmieniają się nie do poznania, władza ulega transformacji, trendy robią obrót o 180 stopni. Przez te lata Miuosh nie zatrzymał się nawet na moment, wciąż szukając w muzyce czegoś wyjątkowego i nieszablonowego… Zdążył wydać łącznie 17 albumów, zagrać niezliczoną ilość koncertów, a jednym z nich zapełnił Stadion Śląski.

Artysta świętuje okrągłą rocznicę premierowym singlem „XX” i letnią trasą koncertową, która ma objąć występy w dziewięciu miastach. Jak sam mówi – liczba miast, w których się pojawi to jedynie wersja demo, okrojona wersja konceptu, który planował już kilka lat temu, myśląc o roku 2021. Miuosh i FDG. Orkiestra pojawią się m.in. w: Warszawie, Katowicach, Lublinie, Olsztynie, Szczecinie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.

Sprawdź także: To będzie mocna konkurencja dla Popkillerów – polski rap doczekał się nagród przyznawanych z prawdziwym rozmachem

Jubileusz każdy ma co rok, ale te okrągłe zdarzają się raz na jakiś czas… pięć lat temu mieliśmy okazję celebrować XV-lecie na scenie wyjątkowym, wielkim koncertem. Nie sądziłem, że XX-lecie nastanie w takich okolicznościach, ale pomimo całej sytuacji nie wyobrażam sobie nie uczcić tego w jakiś wyjątkowy sposób, dostosowując się do tej nowej rzeczywistości. Nieważne, czy jesteście ze mną rok, dwa czy cały ten czas – dziękuję za każdą chwilę spędzoną razem. Mamy dla was coś specjalnego – komentuje Miuosh, zapraszając na koncerty.

Miuosh – XX – rozpiska trasy:

26.06 – Szczecin
10.07 – Warszawa
11.07 – Poznań
16.07 – Katowice
17.07 – Kraków
07.08 – Lublin
08.08 – Gdańsk
13.08 – Olsztyn
21.08 – Wrocław

Polecane

Share This