Mixtape Buczera i Brożasa już jest


2013.02.28

opublikował:

Mixtape Buczera i Brożasa już jest

Mixtape B&B „Prolog (feat. DJ Seli)” dostępny jest na popularnej amerykańskiej stronie z tego typu krążkami DatPiff.com .

Brożas to raper pochodzący z Torunia, członek ekipy PTP. Swoją działalność artystyczną rozpoczął pod koniec 2000 r. kiedy to dołączył do Parisa tworząc ekipę LOKUM 3. W 2005 roku dołączył do tworzącego się składu Północny Toruń Projekt. Razem z PTP wydał trzy albumy. W 2009 roku w duecie z Buczerem nagrał płytę „Czas to pieniądz”. W czasie swojej muzycznej działalności Brożas współpracował z takimi artystami jak: Peja, Macca Squad, Fabuła, Kobra X Bezczel, Stopro BANDA, K8, Miodu (Jamal), Ras Luta (EWR), Kajman, Borixon, Brahu Brat, Firma, Paluch, Kaczor oraz Mark Battles z ekipy YMCMB.

{reklama-hh}

Buczer na polskim rynku działa od 2002 roku. Choć płyta „2 Oblicza” jest jego pierwszym oficjalnym, solowym wydawnictwem, ma już na koncie w sumie dziesięć oficjalnych oraz nieoficjalnych produkcji, w tym trzy wydane własnym sumptem, solowe mixtape`y o wspólnym tytule „Podejrzany o rap”. W październiku bieżącego roku własnym sumptem wydał płytę „Infamous Mixtape”.

TRACKLISTA:

1) Intro ft. Dj.Seli

2) B jak…ft. Dj.Seli

3) Ciemność i Mrok prod.Juicy ft. Dj.Seli

4) Mixtape B&B ft. Dj.Seli

5) Już Czas ft. Dj.Seli

6) Kochamy ft. Cegła, Dj Seli

7) Prolog ft. Dj.Seli

8) Nie Jest Za Późno ft. Dj.Seli

9) W Tym Miejscu remix by Peter ft. Dj.Seli

10) Tony Montana prod. Juicy ft. Dj.Seli

Polecane

Share This