Mixtape, EP-ka, nowa płyta – Grubson zapowiada sporo wydawnictw

Grubson gościem Kuby Stemplowskiego.


2015.04.19

opublikował:

Mixtape, EP-ka, nowa płyta – Grubson zapowiada sporo wydawnictw

Mam w planach mixtape, który będzie bliższy „O.R.S” (album Grubsona z 2009 roku – przyp. red.) niż temu co teraz. Chcę zrobić tak, że nagram swoje stare teksty do naszych inspiracji muzycznych, w sensie do różnych bitów. Mixtape będzie oczywiście dostępny za darmo w sieci – zdradza w rozmowie z Kubą Stemplowskim Grubson. Panowie spotkali się, by porozmawiać o wydanej na początku marca płycie „Holizm” oraz o planach na przyszłość.

Za dwa, trzy miesiące chcemy zrobić EP-kę z numerami, które się nie zmieściły. Ale nie zmieściły się nie dlatego, że zabrakło miejsca czy coś takiego tylko ogólnie z różnych powodów – mówi Grubson. Osiem numerów, które się nie zmieściły plus dwa remiksy numerów z płyty „Holizm” – obiecuje artysta.

Później natomiast możemy liczyć na nową płytę nagraną z Jareckim i BRK. Nie wiem, czy tylko my tam będziemy. Może nie będę zdradzał, kto tam jeszcze będzie – mówi tajemniczo Grubson. Przypominamy, że podczas ostatniej rozmowy z Arturem Rawiczem Grubson wspominał o planach stworzenia projektu wspólnie z Jareckim, Mesem i Miodem z Jamala. Więcej na ten temat w „alpejskim” odcinku 1 NA 1 .

Polecane

Share This