Młode Wilki 8: Ruszyła nowa edycja i poznaliśmy pierwszego artystę


2021.02.27

opublikował:

Młode Wilki 8: Ruszyła nowa edycja i poznaliśmy pierwszego artystę

Ruszyła wyczekiwana 8 edycja akcji Popkiller Młode Wilki. W zeszłym roku akcja miała przerwę, ale w 2021 wraca z podwójną mocą. Organizatorzy zapowiadają zaprezentowanie „jedenastki przyszłości” i zapraszają wszystkich do wspólnej gry. Ogłoszono także pierwszego uczestnika akcji – jest nimrip scotty, będący świeżo po singlowym debiucie w barwach GUGU.

Sylwetkowy wywiad prezentujący scotty’ego jest już dostępny do obejrzenia na kanale PopkillerTV, natomiast na kanale PopkillerTV Plus pojawił się Rentgen dopełniający całą prezentację. Począwszy od soboty 27 lutego przez najbliższe 11 dni będziemy poznawać kolejnych uczestników akcji. Ujawnienie kolejnych zawodników biorących udział w akcji będzie odbywać się codziennie o godz 17, a wcześniej na kanałach Popkillera będą pojawiać się podpowiedzi i tropy. Jak zapowiedzieli organizatorzy akcji Popkiller Młode Wilki – ósma edycja niejednokrotnie nas zaskoczy.

SPRAWDŹ TAKŻE: Szpaku gościnnie w singlu swoich nowych podopiecznych

Rip scotty to najnowszy nabytek GUGU. Z muzyką związany od dziecka, kiedy jako czterolatek był jednym z finalistów programu “Od Przedszkola Do Opola”. Oprócz tego, raper ma za sobą także udział w show The Voice of Poland, gdzie w 2016 roku był częścią teamu Natalii Kukulskiej. To tylko podkreśla jego niebanalne umiejętności wokalne – teraz pora, by pokazał to, co ma do powiedzenia we własnej muzyce. Już teraz jego debiutancki singiel wydany pod banderą GUGU – “Bordeline”, wparował na youtubową kartę “Na Czasie”, gdzie wygodnie rozsiadł się w TOP10. A jak mówi nam pierwszy Młody Wilk ósmej edycji – to dopiero początek.Pochodzący z Białegostoku, a obecnie mieszkający w Warszawie raper i wokalista pracuje bowiem nad swoim pierwszym, pełnoprawnym materiałem w duecie ze swoim najlepszym przyjacielem – LEEO. Płyta obecnie jest w fazie tworzenia, a efekty tej pracy mamy poznać jeszcze w tym roku.

Sprawdźcie singiel ripscotty & Leeo „Borderline” z gościnnym udziałem Szpaka.

OBSERWUJ NAS NA FACEBOOKU

Polecane


Share This