Młody M / Radonis „Na uwięzi” (video)


2013.03.08

opublikował:

Młody M / Radonis „Na uwięzi” (video)

Drugi klip promujący nadchodzący album Młodego M i Radonisa pt. „Kronika III: Zaklęty krąg”. Za wykonanie klipu do numeru „Na uwięzi” odpowiada ekipa sensi&. Obraz powstał dzięki wsparciu firmy Diamante Wear.

Najnowszą płytę Młodego M można już zamawiać w przedsprzedaży, w specjalnym pakiecie z projektem Blask Ulic na www.preorder.pl.

Zaklęty krąg” to koncept album w pełnym tego słowa znaczeniu. Cykl ludzkiego życia zawarty został  w postaci uroborosa – węża zjadającego swój ogon, a zarazem nieustannie odradzającego samego siebie. Płyta przepełniona jest motywami filozoficznymi, artysta prezentuje się na niej jako dojrzały mieszczan, z w pełni ukształtowanym światopoglądem, który prezentuje w swoich tekstach. Nie ma tu jednak miejsca na pseudo mentorstwo, Młody M opowiada o własnych doświadczeniach i zmaganiach z codziennością, trudach artystycznego życia w dzisiejszych czasach oraz ciągłej walce z nieuchronnym przemijaniem. Co ciekawe, na płycie pojawia się sporo tematów damsko-męskich. Szczerość emanująca z każdego numeru to szczególny atut tej płyty, w czasach wszechobecnego zakłamania i sztucznego pompowania sukcesu.

Za warstwę muzyczną odpowiedzialny jest w pełni Radonis, znany ze współpracy m.in. z VNM-em, Onarem czy też Chadą.

Gościnne zwrotki dograli m.in. Pezet, Kajman, Paluch, Vixen, Jopel oraz Insert. Nie zabrakło także wokalistów w postaci Justyny Kuśmierczyk oraz  South Blunt System.

Po nieprawdopodobnym sukcesie singla z poprzedniej płyty – „Nikt mi tego nie dał, nikt mi tego nie zabierze” (feat. Słoń), „Kronika III: Zaklęty Krąg” stała się z miejsca jedną z najbardziej oczekiwanych premier hip-hopowych w pierwszej połowie 2013 roku.

{reklama-hh}

Polecane

Share This