Młody Wilk Popkillera atakuje Astka


2019.07.01

opublikował:

Młody Wilk Popkillera atakuje Astka

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

The Blu Mantic, jeden z uczestników piątej edycji Młodych Wilków Popkillera, opublikował diss wymierzony w Astka. Raper zarzuca członkowi Dwóch Sławów ksenofobię, wytykając mu wers z kawałka „Friendzone” Deemza. Astek nawinął wówczas „Krępująca cisza, ta przyjaźń nam potrzebna tak jak murzyn Młodych Wilkach”, co nie spodobało się Blu Manticowi. Problem w tym, że kawałek Deemza ma już ponad rok, więc nawiązywanie do niego teraz nie wydaje się najlepszym pomysłem.

„Wiedziałeś dokładnie, co robiłeś, kiedy nazywałeś mnie murzynem” – nawija w „Czarnym wilku”. Kawałek dalej raper stwierdza, że Astek zranił swoim wersem wielu ludzi, a przy okazji przypomina, to czarnoskórzy wymyślili rap. Wszystko fajnie, ale jeśli Astek faktycznie atakuje kogoś w kawałku Deemza, to nie rasę, a po prostu Blu Mantica, o którym reprezentant Dwóch Sławów po prostu nie ma za dobrego zdania.

W dalszej części kawałka The Blu Mantic odgraża się, że spali kontrakt wytwórni wydającą Dwa Sławy. Problem w tym, że Astek i Rado wydają się… u siebie.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że Blu Mantic przestrzelił swoim atakiem. Tym bardziej, że raper chyba nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, że Dwa Sławy to dwóch raperów. Na domiar złego wyłączył na YouTube możliwość dodawania komentarzy, czym raczej nie zapunktuje u odbiorców.

 

Polecane

Share This