Młodzi odpowiadają na słowa prezydenta: Znam piosenki Krawczyka lepiej niż ty konstytucję


2021.04.06

opublikował:

Młodzi odpowiadają na słowa prezydenta: Znam piosenki Krawczyka lepiej niż ty konstytucję

Wczoraj odszedł Krzysztof Krawczyk. Wśród wielu artystów i polityków, tym, który postanowił pożegnać legendę polskiej piosenki, był także prezydent Andrzej Duda.

– Odszedł Krzysztof Krawczyk. Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają, ale nie ma wątpliwości, że jakiś rozdział w polskiej muzyce i rozrywce się zamknął. Z pewnością był Postacią. Tacy Artyści odchodzą ale nie umierają. Żyją w swojej twórczości. RiP – napisał na Twitterze Duda.

 

Niefortunny wpis na temat młodzieży szybko spotkał się z ich odzewem:

– Znam piosenki Krawczyka lepiej niż ty konstytucję – napisała Lionne De Lune.

– Panie prezydencie, niech pan mi nie tłumaczy kim był Krzysztof. doskonale wiemy jak wielka legendą był – odpowiedziała Zuzia Aka Pans.

– Nie po to darłam się do jego piosenek podczas koncertu w piwnicznej kilka lat temu i nie po to napierdzielałam całą jego playlistę we Włoszech przez okrągły miesiąc, żeby mnie teraz Duda obrażał – napisała Khaleesiboom.

– Panie Prezydencie, czy ta wstawka o młodych (z resztą w ogóle nie prawdziwa) była konieczna w tego typu wpisie? Nie. Zero taktu – napisała Belayla.

– Młodzi może lekceważą taką muzykę albo nawet nie znają? – panie prezydencie znów wychodzi na to że nie zna pan młodych – odpowiedziała na prezydencki wpis Angelika.

Polecane

Share This