MMA: 50 Cent chce mistrza UFC


2018.10.15

opublikował:

MMA: 50 Cent chce mistrza UFC

fot. P. Tarasewicz

Po pokonaniu Conora McGregora Khabib Nurmagomedov powinien mieć przed sobą świetlaną przyszłość w barwach UFC. Tymczasem zawodnik głośno mówi o tym, że jest gotowy w każdej chwili odejść.

Mistrz wagi lekkiej zagroził, że jeśli federacja zwolni jego kolegę Zubairę Tukhugova za zaatakowanie McGregora podczas gali UFC 229, to on także opuści jej szeregi. 50 Cent natychmiast wykorzystał okazję i zaprosił go do przejścia do federacji Bellator MMA, której jest ambasadorem.

Raper skomentował na Instagramie sytuację Nurmagomedova, pisząc: – Myślę, że to niesprawiedliwe co UFC wyczynia z Khabibem. Nie traktowali w taki sam sposób McGregora. Zapłacę dwa miliony dolarów w gotówce, jeśli będzie walczył dla mnie w Bellator MMA.

Artysta nie musiał długo czekać na odpowiedź sportowca. – Wyślij mi tylko lokalizację – zaproponował Khabib, dodając: – Jeżeli chcesz zobaczyć miejsce, gdzie rodzą się prawdziwi mężczyźni, zapraszam do Dagestanu. Dam ci znać, kiedy przyjadę do USA. Dzięki za wsparcie. Jesteś prawdziwym mężczyzną.

Myślicie, że 50 Centowi uda się ściągnąć Khabiba do Bellator MMA?

Polecane


Share This