MØ wraca z nowym singlem (audio)


2016.10.10

opublikował:

MØ wraca z nowym singlem (audio)

W miniony weekend MØ porwała Stodołę: jej hity „Lean On”,„Don’t Wanna Dance” czy ostatni singiel „Final Song” nikogo nie pozostawiły obojętnego na parkiecie tego warszawskiego klubu. Szczęśliwcy, którzy widzieli ten koncert, usłyszeli też kilka utworów z nadchodzącej płyty – w tym najnowszy, udostępniony właśnie singiel „Drum”.

Utwór napisany przez MØ, Charli XCX, Noonie Bao i BloodPop (i przez tego wyprodukowany) wokalistka opisuje tak: „To kawałek o uwalnianiu się. Od przyjaciela, kochania, życiowego partnera czy nawet samej siebie, żeby ścigać własne sny. Może bez planu, czasem trochę na oślep, ale wszystkie baty, jakie za to dostaniemy, spowodują, że będziemy silniejsi”.

 

MØ znana jest m.in. z przeboju Major Lazer „Lean On”. Artystka kończy właśnie nagrywać drugi album, planowany na początek 2017 roku. Od czasu wydania poprzedniego krążka – „No Mythologies To Follow” (2014) – zagrała festiwale i wyprzedała koncerty pod każdą szerokością geograficzną. Najnowszą trasę rozpoczęła w Warszawie 2 października w klubie Stodoła.

 

Polecane

Share This