MØ wraca do Polski


2018.07.09

opublikował:

MØ wraca do Polski

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Alter Art gościł w czwartek MØ na głównej scenie swojego flagowego festiwalu – Open’era. Agencja zaprasza artystkę do Polski ponownie, tym razem na występ klubowy. 21 listopada Dunka wystąpi w warszawskim klubie Stodoła. Wieczór otworzy występ popowej sensacji ostatnich miesięcy – Almy.

Od kilku lat doceniamy charyzmę i przebojowość MØ, która naprawdę nazywa się Karen Marie Aagaard Ørsted i jest dziś jedną z najciekawszych europejskich wokalistek. Zakochaliśmy się w jej muzyce jeszcze przed premierą wydanego 4 lata temu albumu „No Mythlogies to Follow”. Single „Pilgrim”, „Waste of Time” czy „Walk This Way” to przebojowość popu zmieszana z charakterem, jaki noszą w sobie utwory z pogranicza elektroniki, r’n’b, a nawet rocka. Wszystko to zabrzmiało nie tylko na nagradzanej płycie, ale także na żywiołowych koncertach – zachęcają organizatorzy.

Koncert w Stodole będzie częścią trasy „Forever Neverland”, która rozpoczęła się na kalifornijskim festiwalu Coachella, zahaczyła o europejskie festiwale, a jesienią przeniesie się do klubów i hal koncertowych w Europie.

Ceny biletów: 125 PLN, 145 PLN w dniu koncertu. Otwarta sprzedaż biletów rusza w najbliższy czwartek.

Polecane

Share This