Mobbyn zapowiada powrót i atakuje Belmondziaka. Młody G komentuje


2021.03.06

opublikował:

Mobbyn zapowiada powrót i atakuje Belmondziaka. Młody G komentuje

fot. kadr z wideo

Po głośnym rozstaniu Młodego G z Mobbyn po tzw. Rafalalagate od dawna na linii Belmondawg – GSP była cisza, przynajmniej w mediach. Inna sprawa, że sam GSP zdawał się raczej odcinać od szyldu Mobbyn i stawiać na solową twórczość. Komentując rozstanie z Belmondziakiem, Mahatma mówił pod koniec 2019 roku Winiemu:

Mi to świat na chwilę runął. Starałem się jeszcze ze wszystkich sił mu pomóc. Tu już nie chodzi nawet o to, jakie on ma preferencje seksualne. Jakby przyszedł do mnie i po bratersku mi powiedział: „Mordko, słuchaj, jestem gejem. Lubię chłopców. Ściemniałem ci przez długi czas, bo się bałem. Chcę być wobec ciebie szczery, bo uważam cię za brata”, to ja bym zupełnie inaczej do tego podszedł. Nikt by się nigdy nie dowiedział i jakoś rozwiązalibyśmy to jak ludzie. Tylko, że niestety to wyszło w takim momencie, w którym wyszło, że on zrobił coś bardzo złego wobec nas wszystkich (GSP nawiązuje do informacji sugerującej, że Młody G. okradł Mobbyn na ponad 20 tys. PLN – przyp. red).

Najgorsze było też to, że on krzyczał bardzo głośno, że nienawidzi pederastów, islamistów. On zawsze miał takie radykalne poglądy, a my chcąc być częścią jego składu, musieliśmy dostosować się do tego. W momencie kiedy chłop przez całą znajomość z tobą krzyczy, że „je***ć pe***łów”, a okazuje się, że sam lubi chłopców… W tym momencie nie wiedziałem, co mu zrobić. Ustaliliśmy sobie jakieś zasady składu. On jest ustalił. A potem wszystkie złamał – mówił GSP.

Sprawdź także: Młody G: „Już tak się nie wożę i nie będę”

GPS związał się z 3Y Gun Labelem, Belmondo wrócił do wydawania muzyki. W ostatnim czasie raper opublikował kilka premierowych numerów, wkrótce wydaje epkę „H.A.U.”. Tymczasem w grze nagle znowu pojawia się szyld Mobbyn. Wczoraj na facebookowym profilu grupy pojawiła się zaskakująca deklaracja, a kilka godzin później zapowiedź wyrównania rachunków z byłym członkiem.

Oficjalny powrót Mobbyn już niedługo – czytamy w starszym poście. Niedługo po nim pojawił się kolejny o treści: – Belmondawg, będziesz becelował za wszystkie szkody wyrządzone organizacji.

Co na to Młody G? Artysta odniósł się do wpisu na Instagramie, pisząc:

Dużo osób pisało w sprawie jakiegoś wpisu na FB dotyczącego Mobbyn. Nie mam z tym nic wspólnego (dostęp do administrowania fanpage’em kiedyś przekazałem „ziomalom”, którym wtedy zaufałem.

Profile GSP póki co milczą w tej sprawie.

Polecane

Share This