Moby po oskarżeniach Natalie Portman: „Znikam na pewien czas”


2019.05.30

opublikował:

Moby po oskarżeniach Natalie Portman: „Znikam na pewien czas”

fot. mat. pras.

Choć na polskim rynku pojawiła się niedawno autobiografia Moby’ego „Porcelain”, w Stanach jest już dostępna kolejna książka artysty „Then It Fell Apart”. Wśród poruszonych w niej tematów znalazła się m.in. historia znajomości nowojorczyka z Natalie Portman.

Byłem łysym pijakiem a ona piękną aktorką. Po koncercie trafiła do mojej garderoby i ze mną flirtowała – napisał w swojej książce Moby.

Aktorka odniosła się do opisu swojej relacji z muzykiem, przedstawiając ją w nieco inny sposób.

Pisał, że miałam 20 lat, ale to nieprawda. Dopiero skończyłam szkołę, miałam 18 lat. Byłam jego fanką. Poszłam na jego koncert. Potem kilka razy się spotkaliśmy. Ale to się skończyło z chwilą gdy zrozumiałam, że on jest sporo starszym panem, który interesuje się mną w nieodpowiedni sposóbskomentowała Natalie.

W odpowiedzi na zarzuty aktorki Moby postanowił przerwać promocję swojej książki i na pewien czas zniknąć z życia publicznego. Artysta przeprosił także Natalie Portman i każdego, kogo mógł urazić w swojej książce.

Znikam na pewien czas. Ale zanim to zrobię chciałbym ponownie przeprosić i wyjaśnić, że to wszystko jest moją winą. Wydałem książkę, nie pokazując jej ludziom, o których pisałem. To ja jestem autorem tych defensywnych i agresywnych treści. Zachowałem się bezmyślnie i nie okazałem szacunku zarówno w 2019 jak i w 1999 roku. Nie można winić nikogo innego poza mną. Dziękuję i przepraszam – napisał na Instagramie Moby.

 

Polecane

Share This