Mocny debiut Margaret mimo blokady na YT


2013.03.04

opublikował:

Mocny debiut Margaret mimo blokady na YT

Mimo blokady na YouTube, teledysk Margaret do jej debiutanckiego singla „Thank You Very Much” miał ponad 100 000 odtworzeń w ciągu 48 godzin na portalu vimeo.com!

W tym dowcipnym klipie Margaret gra rolę dziewczyny wychowującej się w rodzinie nudystów, co przy okazji urodzin taty staje się bardzo uciążliwe. Teledysk przedstawia szczęśliwą, kochającą się rodzinę w żartobliwym kontekście naturyzmu.

Margaret – Thank You Very Much from Extensive Music on Vimeo.

Lubię nagość, jest naturalna i zarazem piękna. Wspaniale było patrzeć na ludzi, którzy grali w tym teledysku i w pełni akceptowali swoją cielesność, wygląd a nawet niedoskonałości.  Naturyzm cały czas onieśmiela i wywołuje kontrowersje, ale nam przede wszystkim chodziło o stworzenie czegoś zabawnego” – mówi artystka.

 

Teledysk został nakręcony w słonecznym Los Angeles. Amerykański klimat luzu i otwartość ludzi zdecydowanie sprzyjały realizacji odważnego scenariusza.

 

Reżyserem i pomysłodawcą klipu jest słynący z niewymuszonego humoru i świetnych pomysłów Chris Piliero (nagrodzony w 2010 prestiżową nagrodę MTV VMA Breakthrough). Już podczas pierwszego spotkania między nim a Margaret nawiązała się wyjątkowa nić porozumienia. Obydwoje chcieli stworzyć coś jednocześnie wyjątkowego i zabawnego.  Cała ekipa pracująca nad teledyskiem świetnie bawiła się na planie, co sprzyjało atmosferze radosnej kreatywności.

W tworzeniu muzyki, chodzi o znalezienie wspólnego języka. Taki też znalazłam z moimi producentami. Tak naprawdę to w jakim języku mówi moja ekipa nie ma znaczenia, ponieważ koniec końców wszyscy musimy mówić jednym językiem – muzycznym. Tylko to się liczy” – podsumowuje Margaret.

Polecane

Share This