Modelki z nowym singlem “Ile dać mam”

Będzie kolejny hit?


2024.07.05

opublikował:

Modelki z nowym singlem “Ile dać mam”

fot. mat. pras.

Raperki po wielkim sukcesie singla „Chyba że z Tobą”, który w 10 tygodni zdobył status Diamentowego Singla, nie zwolniły tempa. Wydany chwilę później numer „HIFI (7 bieg)”, w mgnieniu oka pokrył się Złotem. Teraz przedstawiają „Ile mać mam”. Ten klimatyczny numer, idealnie wpasowuje się w początek wakacji, który na pewno przypadnie fanom zespołu do gustu.

Za produkcję muzyczną ponownie odpowiada Vłodarski.

„Ile dać mam” to lekko sentymentalny, ale w dobrym znaczeniu tego słowa, singiel. Staraliśmy się, aby teledysk był równie klimatyczny, jak sam numer. Chcieliśmy pokazać inny vibe Modelek, niż widać na poprzednich klipach. Jest większe skupienie na atmosferze, niż na ciągłej energii i zmianach w ujęciach. Mamy nadzieje, że będzie Wam się go tak przyjemnie oglądało, jak nam go tworzyło – mówi Ula Kowalska.

SPRAWDŹ TAKŻE: Bebe Rexha nazwała G-Eazy’ego „nadętym, niewdzięcznym przegrywem”. Wokalistka zapowiada, że jest gotowa zatopić sporo osób z branży

Sam teledysk powstał podczas projektu zwanego Domkiem Modelek. W czerwcu 2024 odbyła się jego druga edycja, gdzie oprócz teledysku powstały vlogi, dostępne w części już na kanale YouTube Modelek.

Tagi


Polecane

Share This