Modowy performance na ulicach Warszawy


2019.05.21

opublikował:

Modowy performance na ulicach Warszawy

fot. mat. pras.

W sobotę w Warszawie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Znana i utalentowana choreograf Anna Jujka wraz z grupą tancerzy przeszła ulicami miasta prezentując niezwykły, taneczno-modowy performace promujący otwarcie Galerii Młociny, które odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 12:00.

Grupa tancerzy w choreografii Anny Jujki animowała mieszkańców miasta, rozdając gadżety i zaproszenia na otwarcie najmłodszego i najciekawszego pod względem zakupowo-rozrywkowym miejsca na mapie Warszawy. Wydarzenie było spektakularne i kolorowe. Tancerze i tancerki hip-hop, dancehall, locking, breaking, rolkowiec, deskorolkowiec, basketball freestyler, chłopak na BMX – prekursor Flatland BMX, chłopak, który łączy triki piłkarskie z elementami tańca break dance stworzyli grupę pod nazwą YouYa Street Squadron, która na długo pozostanie w pamięci zgromadzonych na ulicach przechodniów.

„Chcieliśmy pokazać mieszkańcom Warszawy, że promocja nowej galerii może być spektakularna i pełna pozytywnej energii. Wspaniale było tańczyć i włączać do zabawy przechodniów. Grupa tancerzy została stworzona specjalnie na tę okazję. To pierwszy tego typu performance, który jak mieliśmy okazję się przekonać przypadł do gustu warszawiakom” – mówi Anna Jujka – tancerka, choreograf i pedagog.

Finał akcji połączono z trwającym w tym samym czasie ekologicznym performancem muzycznym Eko Flash Mobem Muzyki Akustycznej zorganizowanym przez Łukasz L.U.C. Rostkowskiego, który odbył się na Placu Zamkowym i zgromadził setki warszawiaków. Patronem i mecenasem akcji w Warszawie była Galeria Młociny, której otwarcie odbędzie się w najbliższy czwartek 23 maja, o godzinie 12:00.

Polecane

Share This