„Moja wina” – nowy album Kasi Lins już dostępny


2020.05.29

opublikował:

„Moja wina” – nowy album Kasi Lins już dostępny

fot. Karol Łakomiec

Fani Kasi Lins długo czekali na ten moment. Album „Moja wina” trafił dziś na półki sklepów, a także do serwisów streamingowych. Na swojej nowej płycie artystka w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.

„Moja wina” to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.
Niech noc będzie z Wami!

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę „Wiersz ostatni” oraz w kategorii Autor Roku.

Premiera albumu „Moja wina” była poprzedzona trzema singlami i klipami. Oto one:

Polecane

Share This