Molesta / VMN / Fokus / Pezet / Małolat / Eldo na koncercie charytatywnym


2010.05.18

opublikował:

Molesta / VMN / Fokus / Pezet / Małolat / Eldo na koncercie charytatywnym

26 maja w klubie The Fresh w szczytnym celu zbierze się czołówka polskich raperów, wystąpią Molesta, Fokus, VNM, Pezet/Małolat i Eldoka. Całość dochodu z biletów zostanie przeznaczona na pomoc choremu na raka kości 18-letniemu Marcinowi Kusińskiemu.

Start imprezy o 20. Wstęp 20 PLN.

Marcin Kusiński to 18-letni chłopak, który powinien właśnie teraz zdawać maturę. Niestety nie było mu to dane. Lekarze zdiagnozowali u niego chorobę, jeden z najgroźniejszych nowotworów – raka kości (osteosarcomę). To jedna z najgorszych chorób, jakie mogą dotknąć młodego człowieka. Marcin od 2 marca jest poddawany leczeniu poprzez chemioterapię w warszawskim Centrum Onkologii. Po trzech planowanych seriach Marcin ma mieć amputowaną lewą nogę.

Najbliżsi przyjaciele Marcina aktywnie włączyli się w pomoc koledze. Nawiązali kontakt z kliniką w Bostonie, zatrudniającą najlepszych na świecie specjalistów od tego typu schorzeń, którzy mogą uratować Marcinowi życie i zapobiec amputacji nogi.

Koszta tego typu konsultacji oraz ewentualnego leczenia są bardzo wysokie, dlatego koledzy nawiązali kontakt z fundacją Jaśka Meli `Poza horyzonty`, która będzie zbierać fundusze dla Marcina oraz zorganizowali koncert w liceum im. Kazimierza Wielkiego, na którym wystąpiły takie warszawskie składy jak: Hemp Gru, Szybki Szmal czy Dixon 37.

Marcin jest fanem muzyki Pezeta. Wiedzą o tym jego znajomi i skontaktowali się z raperem opowiadając o ciężkiej sytuacji w jakiej znalazł się ich przyjaciel. Informacja ta dotarła do naszej Czfórki. Postanowiliśmy zorganizować dla Marcina koncert na którym wystąpią nie tylko Pezet z Małolatem, którzy zaprezentują zarówno znany jak i premierowy materiał, ale również zaprosiliśmy czołówkę polskiej sceny hiphopowej. Udział swój potwierdzili pionierzy warszawskiej sceny czyli Molesta oraz Eldoka, Fokus i wschodząca gwiazda VNM. Różnorodność muzyczna gwarantowana.

Zapraszamy od godziny 20:00. Imprezę poprowadzi Rufin MC a czas pomiędzy koncertami zapełnią swoimi setami DJ Hubson oraz DJ Erha

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły Planeta FM, CGM, Hip-Hop.pl

Polecane

Share This