Molesta wróci na dłużej? Vienio i Pelson komentują


2020.10.14

opublikował:

Molesta wróci na dłużej? Vienio i Pelson komentują

fot. P. Tarasewicz

Za sprawą dokumentu Bartosza Paducha „Skandal. Ewenement Molesty” o warszawskiej grupie znowu jest głośno. W ramach promocji filmu Molesta dała jeden koncert w warszawskiej Pradze Centrum. Występów miało być więcej, ale w ich organizacji przeszkodziła pandemia. Okazuje się jednak, że nie wszystko stracone.

Oficjalne info. Jeżeli nie będzie więcej syfu z ograniczeniami do końca roku zagramy z Molestą kilka koncertów. Ave Ewenement – poinformował ku uciesze fanów Vienio.

Informacja o planach koncertowych pojawiła się także na profilu Pelsona. Raper opublikował zdjęcie, na którym pozuje wspólnie z Włodim i Vieniem, ponadto oznaczył na nim również DJ-a B.

Może zagramy parę sztosów w tym roku? – pyta wymownie Pelson.

Sprawdź też: Pierwszy od lat koncert Molesty w pełnym składzie na naszych zdjęciach

Podobne zapowiedzi publikowane w tej chwili nieco zaskakują. W końcu kilka dni temu rząd wprowadził na terenie całego kraju dodatkowe obostrzenia, ograniczając możliwą liczbę publiczności na koncertach do 25 procent pojemności obiektów, a niektórych miastach całkowicie zakazując ich organizacji. Trzymamy kciuki, by występy Molesty mogły dojść do skutku. Kto wie, może przełoży się to na trwałą reaktywację, która przyniesie nam nowy album?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Może zagramy pare sztosów w tym roku ? ✌️ @piotrvienio @wdzone @wlodi_osad @djbwwa #molesta

Post udostępniony przez Pelson (@neverwintergolf)

Polecane

Share This