Monika Jarosińska wraca do gry


2011.09.25

opublikował:

Monika Jarosińska wraca do gry

Monika Jarosińska – aktorka, wokalistka, absolwentka łódzkiej filmówki, kontrowersyjna postać polskiego showbiznesu, bywalczyni klubów, jednocześnie aktywnie działająca na rzecz problematyki społecznej, głównie mniejszości seksualnych. Nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów. Cokolwiek by o niej nie mówić – profesjonalistka. Nieszczęśliwe dla Moniki zdarzenie z Dodą, późniejsza nagonka mediów i w konsekwencji problemy ze zdrowiem, nie zdołały oderwać artystki od pracy i jej największej pasji – muzyki. Ciężka praca i godziny spędzone w studio zaowocowały powstaniem pierwszego polskojęzycznego, solowego singla Moniki: „Twój Smak”. Produkcją utworu zajął się jej narzeczony, znany ze sceny klubowej DJ i producent Mr.Root.

Monika ma w swoim dorobku wiele utworów, które nie raz trafiały do zagranicznych stacji radiowych na całym świecie i były promowane m.in. przez twórcę wytwórni Hed Kandi, znanego brytyjskiego DJ`a Marka Doyle`a czy hiszpańskiego DJ`a Willego Sanjuan`a w jego audycji radiowej House Kingdom. Na swoim koncie Monika ma współpracę z takimi artystami jak kanadyjski producent Franco Fabi, maltański DJ/Producent Stefan Balzan, polski zespół Mathplanete czy amerykańska diva muzyki housePepper MaShay. W zeszłym roku występowała na oficjalnej imprezie London Fashion Week.

Tym co wyróżnia „Twój Smak”, to fakt iż jest on pierwszym singlem artystki wyprodukowanym specjalnie na polski rynek, ale jak zapewnia Monika, nie ostatnim.

Polecane

Share This