Monika Miller zapowiada nowy singiel i ujawnia gościa specjalnego


2021.06.14

opublikował:

Monika Miller zapowiada nowy singiel i ujawnia gościa specjalnego

fot. mat. pras.

Kilka dni temu w mediach społecznościowych Moniki Miller aka Monami mogliśmy przeczytać o tym, że jej debiutancki album jest już gotowy. Ci, którzy czekali na nową muzykę gwiazdy w końcu się jej doczekają. Utwór, z którym artystka wraca po przerwie muzycznej (W 2019 r. zaprezentowała singiel „W bezruchu”, a w 2020 r. „Tonę”), nosi tytuł „Euforia”. Na koncie na Instragramie Moniki mogliście usłyszeć jego kilkunastosekundowy fragment.

Sprawdź także: Megan Thee Stallion i jej koleżanki prześladują zboczeńca

Ci którzy czekają, się doczekają. Już 17 czerwca (najbliższy czwartek) po długiej przerwie zaprezentuję wam singiel, który będzie promował moją debiutancką płytę. Pikanterii sprawie nadaje fakt, że w „Euforii”, bo tak nazywa się mój najnowszy utwór, pojawia się gość – zapowiedziała kilka dni temu Monika.

Teraz artystka zdradza, że zaprosiła do współpracy Rudą z Red Lips. – Odkąd się poznałyśmy, wiedziałam, że musimy razem coś zrobić – deklaruje Monika, przypominając, że piosenka ujrzy światło dzienne już w czwartek.

Artystki poznały się na planie programu „Taniec z Gwiazdami”. Wystąpiły w tej samej edycji, teraz łączą siły we wspólnym utworze.

 

 

Polecane

Share This