Monika „Monami” Miller świętuje 26. urodziny i prezentuje kolejny singiel


2021.08.13

opublikował:

Monika „Monami” Miller świętuje 26. urodziny i prezentuje kolejny singiel

Do sieci trafił właśnie najnowszy singiel Moniki „Monami” Miller – „Nie mów mi”. Do utworu tak jak w przypadku „W bezruchu” i „Euforii” powstał teledysk. Momentami jest naprawdę mrocznie.

Co sama wokalistka ma do powiedzenia na temat najnowszego singla?

–  Nie mów mi to kolejny utwór, w którym chcę przekazać Wam odrobinę swoich emocji. Jeśli chcesz mnie poznać to posłuchaj tego co mam do powiedzenia w swoich utworach. To jestem ja jakiej nie można mnie zobaczyć na Instagramie czy w telewizji. Muzyka jest moim polem do wyrażania siebie. Wszystkich chętnych zapraszam w długą muzyczną podróż. Gdy byłam dzieckiem słyszałam często w radiu utwór pt. „Kocham wolność” zespołu Chłopcy z Placu Broni – nagrywając utwór „Nie mów mi” czułam podobne emocje jak wtedy gdy słyszałam tą piosenkę. Gdy ktoś zadaje mi pytanie o czym jest „Nie mów mi” odpowiadam: O wolności. Do hejterów mam tylko jedno zdania „Nie mów mi, jak mam żyć”. Reszty dowiecie się słuchając kawałka i oglądając klip – komentuje.

Monami ma co świętować. Oprócz kolejnej premiery obchodzi dzisiaj także 26 urodziny. Przypomnijmy debiutancka płyta piosenkarki jest zapowiadana na koniec 2021 roku.

Polecane

Share This