Monster Truck supportem Slasha


2014.06.23

opublikował:

Monster Truck supportem Slasha

20 listopada, na jedynym koncercie w Polsce wystąpi Slash, jedna z najbardziej wyrazistych postaci rock`n`rollowej sceny, fenomenalny gitarzysta i świetny kompozytor! Artysta pojawi się w naszym kraju w ramach trasy promującej jego najnowszy album, „World On Fire”, i tak jak poprzednim razem towarzyszyć mu będą Myles Kennedy z The Conspirators. Zanim jednak Slash pojawi się na scenie, publiczność rozgrzeje występ kanadyjskiego zespołu Monster Truck! Nazwa ta powinna być już znana wszystkim fanom rocka ponieważ  w ubiegłym roku zagrali w Polsce wraz z Vista Chino.

 

Monster Truck, założony w 2009 roku w kanadyjskim Hamilton, Ontario, funkcjonował początkowo tylko jako poboczny projekt, ale  bardzo szybko zaczął żyć swoim życiem i stał się pełnoprawnym bandem. Zespół ma na swoim koncie dwie EP-ki: „Monster Truck” (2010) i „The Brown” (2011). Ta druga pozwoliła kapeli szerzej zaistnieć  na rynku muzycznym. Single: „Seven Seas Blues” i „Righteous Smoke” znalazły się w na listach rockowych hitów w kanadyjskich radiostacjach, nieco później Monster Truck wyruszył w trasy koncertowe, podczas których towarzyszyli między innymi Sheepdogs, Slashowi, Deep Purple czy Alice In Chains.  W 2013 roku, nakładem niezależnej wytwórni Dine Alone Records, ukazał się ich debiutancki album „Furiosity”. Na płycie znalazło się 12 utworów, w których słychać wpływy z czasów świetności uwielbianej przez muzyków ery grunge’u i punk rocka, a całość uzupełnia rytmiczny, mocno napędzający całość, silny głos wokalisty Jona Harvey’a.

 W naszym sklepie znajdziecie autobiografię Slasha oraz napisaną przez Paula Stenninga książkę „Slash. Rockowy dom wariatów”.

Slash ft. Myles Kennedy and The Conspirators

Monster Truck

 

20.11.2014 – Kraków Arena, Kraków, godz. 20.00

Otwarcie bram: godz. 18.30

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

Golden Circle –  350 zł / 370 zł

I kat. –  270 / 290 zł

II kat. Płyta stojąca –  220 / 240 zł

III kat. –  190 / 210 zł

Polecane

Share This