Mops: Remik zachował się chuj*wo. To śliska akcja

Kolejny głos w sporze Winiego z Remikiem


2020.09.26

opublikował:

Mops: Remik zachował się chuj*wo. To śliska akcja

Na instagramowym profilu Mopsa, byłego rapera StoproRap, pojawił się film, w którym zarzuca on Remikowi, że został przez niego oszukany.

SPRZEDAŻ STOPRO x WINI x REMIK x SAMOCHÓD

Dostaje sporo pytań na ten temat, wiec odpowiadam zbiorczo.
Nie wnikam w ustalenia między Winim a Remikiem. Mieliśmy własną umowę z nowym właścicielem StoproRap, z której się Remik nie wywiązał i najzwyczajniej w świecie nas oszukał.
Nie ma tu żadnych wyjątkowych okoliczności, spraw pobocznych i ciekawego backgroundu. To były ustalenia między mną a nim.

Obiecano nam publikację trylogii klipów kinomotiv na StoPro po czym hucznie anonsujemy nowy kanał.

@remikmymusic Twoja decyzja nie pomogła naszemu projektowi, wręcz przeciwnie.

Wystarczyło od razu powiedzieć, że masz odmienną wizje na StoPro.

Oczywiste, ze gdybym wiedział to wcześniej, zupełnie inaczej poprowadziłbym promocje płyty.

I finalnie nawiazując do Remikowego porównania sprzedaży StoPro do sprzedaży samochodu 🙂
Kupiłeś samochód mojego zioma, którym miałem jechać na wakacje. Umowileś się z nim i ze mną, ze nie ma problemu, podrzucę Mopsa, ale tylko na samolot, a potem musi sobie radzić sam. No i tak se czekałem na podwózkę a finalnie samolot spierdolil bo nawet ubera nie było 🙂

EssA🤘

 

 

View this post on Instagram

 

Dostaje sporo pytań na ten temat, wiec odpowiadam zbiorczo. Nie wnikam w ustalenia między Winim a Remikiem. Mieliśmy własną umowę z nowym właścicielem StoproRap, z której się Remik nie wywiązał i najzwyczajniej w świecie nas oszukał. Nie ma tu żadnych wyjątkowych okoliczności, spraw pobocznych i ciekawego backgroundu. To były ustalenia między mną a nim. Obiecano nam publikację trylogii klipów kinomotiv na StoPro po czym hucznie anonsujemy nowy kanał. @remikmymusic Twoja decyzja nie pomogła naszemu projektowi, wręcz przeciwnie. Wystarczyło od razu powiedzieć, że masz odmienną wizje na StoPro. Oczywiste, ze gdybym wiedział to wcześniej, zupełnie inaczej poprowadziłbym promocje płyty. I finalnie nawiazując do Remikowego porównania sprzedaży StoPro do sprzedaży samochodu 🙂 Kupiłeś samochód mojego zioma, którym miałem jechać na wakacje. Umowileś się z nim i ze mną, ze nie ma problemu, podrzucę Mopsa, ale tylko na samolot, a potem musi sobie radzić sam. No i tak se czekałem na podwózkę a finalnie samolot spierdolil bo nawet ubera nie było 🙂 EssA🤘 @rapnewspl @cgm.pl @djpete_xl @stoprorap @wininieoficjalnie

A post shared by MOPS (@mopsowy) on

Polecane

Share This