Mor W.A. wraca na dobre. Nowy singiel już dostępny

Ruszyła przedsprzedaż nowego krążka weteranów rodzimej sceny.


2022.09.23

opublikował:

Mor W.A. wraca na dobre. Nowy singiel już dostępny

fot. mat. pras.

Dokładnie 22 lata po premierze debiutanckiego klasyka, Mor W.A. powraca z singlem zapowiadającym nowy album pt. „Vademecum”. 23 września 2000 roku ukazała się pierwsza płyta zespołu pt „Te słowa mówią wszystko”, a dziś – w rocznicę tej premiery – startuje preorder wyczekiwanego „Vademecum”. Co ważne, nowa płyta Mor W.A. została zarejestrowana w pełnym składzie, a więc z udziałem Wigora, Łyskacza i Pepera.

Spotkania po latach w studiu grupa wykorzystała do maksimum, co zaowocowało mocną dawką świeżej rapowej energii. Pierwszą odsłoną planowanego na grudzień wydawnictwa jest klip do utworu „Dobrze nas zapamiętaj” z gościnnym udziałem od zawsze wspierającego grupę Młodego Łyskacza. Klip zawiera unikalne fragmenty koncertowego show „Historia polskiego hip-hopu” stworzonego przez Jimka i gości, oraz archiwalne nagrania koncertowe Morwy sprzed lat.

Warto podkreślić, że w preorderze dostępny jest wyjątkowy pięciopłytowy „Vademecum box”, czyli specjalne wydanie wszystkich dotychczasowych albumów składu w oryginalnej szacie graficznej („Te słowa mówią wszystko”, „Morwa drzewo”, „Dla słuchaczy”, „Uliczne esperanto” i nowe „Vademecum”). A wszystko to w stylowym kolekcjonerskim boksie, zaprojektowanym przez doświadczonego grafika i designera Grzegorza Forina Piwnickiego.

Polecane

Share This