Morbid Angel – posłuchaj jak brzmi nowy album


2011.05.15

opublikował:

Morbid Angel – posłuchaj jak brzmi nowy album

Krążek będzie nosił tytuł „Illud Divinum Insanus” i będzie pierwszą studyjną płytą zespołu od 2003 r., czyli od wydania „Heretic”. Wszyscy ci, którzy już nie mogą się doczekać nowego albumu grupy, już dziś mogą posłuchać fragmentu każdego z utworów na stronie Amazon.com, natomiast z tej strony  można pobrać mp3 do utworu: „Existo Vulgoré”.

David Vincent tak anonsuje ten krążek:„Stworzyliśmy arcydzieło. Właśnie w ten sposób mogę nazwać ten album. Nie ma na tym krążku ani jednego złego utworu.(…) Płyta jest bardzo wyjątkowa i zróżnicowana. Przy produkcji krążka nie użyliśmy tych sposobów, z których zwykle się korzysta, jest to więc tym bardziej specjalny album, ze względu na decyzje, jakie podjęliśmy.”

Nowy album nagrany został z oryginalnym wokalistą grupy – Davidem Vincentem i jest to pierwsza płyta po prawie 15 latach z Vincentem w składzie. Będzie to już ósmy krążek w dorobku Amerykanów i jak sam zespół zapowiada, pojęcie ekstremalnego metalu zostanie na nim na nowo zdefiniowane!

A o tym, jak na żywo brzmi nowy album Morbid Angel będzie można przekonać się już w sierpniu, kiedy to grupa wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, 10 sierpnia formacja zagra w katowickim Spodku na Metal Hammer Festival. Zapraszamy!

Lista utworów:

1. Omni Potens

2. Too Extreme!

3. Existo Vulgoré

4. Blades for Baal

5. I Am Morbid

6. 10 More Dead

7. Destructos VS the Earth / Attack

8. Nevermore

9. Beauty Meets Beast

10. Radikult

11. Profundis – Mea Culpa

Polecane

Share This