Morrissey odwołuje koncerty z powodu wypadku w Europie


2019.04.14

opublikował:

Morrissey odwołuje koncerty z powodu wypadku w Europie

Jak tłumaczą organizatorzy imprez, muzyk uległ wypadkowi podczas podróży w Europie. Na razie terminy 14 i 15 kwietnia zostały przełożone na 14 i 15 października 2019.

„Artysta jest na dobrej drodze do szybkiego powrotu do zdrowia” czytamy w oświadczeniu Ticketmastera. „Wszystkie bilety zachowują ważność i będzie je można wykorzystać podczas październikowych występów. Dziękujemy za zrozumienie” – wyjaśnia bileteria.

Na razie nie wiadomo czy odbędą się kolejne koncerty z kanadyjskiej trasy Morrissey’a.

Przypomnijmy, że przed trasa w Kanadzie, Morrissey wystosował pismo do firmy Canada Goose, w którym przekonywał producenta odzieży do usunięcia ze swoich produktów futer i piór. Morrissey groził firmie, że jeśli nie zastosuje się do jego zaleceń, zmobilizuje swoich fanów do walki z Canada Goose.

Nie jest też tajemnicą, że przez lata Morrissey nie koncertował w Kanadzie na znak protestu przeciwko polowaniom na fotki.

„Mój głos utonął w bezlitosnym huku ostro zakończonych toporów, miażdżących głowy niemowląt. Po powrocie do Kanady będę bardziej użyteczny. Przekażę znaczne sumy na rzecz grup ochrony zwierząt w każdym mieście, w którym gram” – tłumaczy swoją decyzje o powrocie do Kanady artysta.

Polecane

Share This