Mosad/Dybiec prezentują „Top”


2019.05.20

opublikował:

Mosad/Dybiec prezentują „Top”

grafika: mat. pras.

„Top” to ostatnia zapowiedź albumu „Lepsze zło” duetu Mosad/Dybiec. Materiał ukaże się w całości już 24 maja i będzie dostępny na kanale YouTube ProstoTV, a także w serwisach streamingowych. Album tak jak wszystkie poprzednie single utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, która wynika z połączenia elektronicznych bitów Andrzeja Dybca oraz zajawki na „techno rap” Mosada.

Mosad

Raper z rocznika 1991 urodzony w Warszawie, który przygodę z rapem zaczął w roku 2009. Ma za sobą kilkaset występów na żywo w całym kraju oraz poza granicami Polski. Nagrywał na klasycznych bitach, trapowych, a teraz zajął się techno rapem ponieważ od najmłodszych lat jara się muzyką elektroniczną. W 2017 roku jego drogi przecięły się z Andrzejem Dybcem, który dostarcza mu muzykę zgodną z jego fascynacjami. Po stworzeniu kilku numerów postanowili współpracować pod wspólnym szyldem i zająć się na poważnie techno rapem.

Andrzej Dybiec

Znany również jako „Bez Struktury”, 26-letni producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Od 2009 roku zajmuje się tworzeniem muzyki klubowej i elektronicznej. Jego największym – jak do tej pory – osiągnięciem było wydanie dwóch remixów w Szwajcarskim oddziale Universal Music. Ponadto jego utwór był emitowany w węgierskiej audycji Ministry of Sound. Pracował z takimi wykonawcami jak: Solar, Wuwunio, 2sty, Zetenwupe, Frosti Rege, Empiria (Mor W.A.).

Polecane

Share This