Mosad/Kocur – album „Ludzie-roboty-systemy” we wrześniu


2015.08.07

opublikował:

Mosad/Kocur – album „Ludzie-roboty-systemy” we wrześniu

Na 25 września zapowiedziano premierą wspólnego albumu Mosada i Kocura „Ludzie-roboty-systemy”. Poznaliśmy już okładkę i tracklistę, na www.marathonbrothers.pl oraz www.hifiwear.pl ruszyła przedsprzedaż edycji limitowanej. Do albumu została przygotowana seria plakatów filmowych. Wystawa on-line to tylko jeden z elementów tego co wiąże się z muzyką duetu MC/producent, pozostając jedynie tłem dla ich muzyki.

Tracklista:

1. Czysty jak łza (gitara basowa: Sir Mich)

2. Sekator feat. DJ Kebs

3. Maroko feat. DJ Grubaz

4. Droga światła feat. DJ Grubaz

5. Street Credit feat. Hades, Krajnik, DJ Falcon1

6. Tak jak Ty feat. Parzel, Dj Skrusz

7. Apollo (gitara basowa, trąbka: Sir Mich)

8. Trzy szybkie feat. DJ Tuniziano

9. Miejsce zbrodni feat. DJ Kebs

10. MARATHON feat. Diox

11. Ludzie Roboty Systemy feat. RakRaczej, DJ Wojak

12. Krótka historia czasu feat. DJ Flip (gitara basowa: Sir Mich)

13. Al-Jazeera feat. DJ Kebs

14. Ultrafiolet feat. Dj Falcon1

15. Outro

Mosad/Kocur to klasyczny duet raper-producent. Początek wspólnej przygody z rapem datują na rok 2011, kiedy to Mosad poszukiwał bitów do nagrania pierwszego solowego albumu. W efekcie rok później wraz z Kocurem postanowili założyć zespół. Od tamtego momentu panowie zagrali wiele suportów i koncertów m.in. przed takimi zespołami jak HIFI Banda, Diox/The Returners, Molesta Ewenement czy Potwierdzone Info.

Zespół charakteryzuje bezkompromisowy styl, połączenie tych dwóch różnych osobowości daje mieszankę wybuchową jakiej nie było do tej pory na polskiej scenie. Do tej pory zwrotki Mosada można było usłyszeć na albumie „7 minut po śmierci” Dioxa, w remiksie utworu „The Machine” Looptroop Rockers oraz remiksie „Oni tego chcą” Dioxa. Produkcje Kocura ukazały się m.in. na „Prosto Mixtape DJ Kebs” („Nie podawaj się za kogoś kim nie jesteś”) oraz na najnowszym krążku Parzela „Oddech za oddech” („Zły porucznik”). Mosad/Kocur reprezentują ekipę Marathon Brothers.

„Ludzie-roboty-systemy” to pierwszy album zespołu Mosad/Kocur. Nagrania na ten materiał rozpoczęły się w roku 2012, z początku utwory rejestrowane były w domowych warunkach na warszawskiej Ochocie. Po wielu losowych perypetiach nagrania udało się wznowić w studio Otra Barwa. W momencie gdy w Warszawie powstało nowe studio Wielkie Joł (NWJ), prace nad albumem zostały przeniesione właśnie tam. Przez ponad dwa lata zostało zarejestrowanych ponad trzydzieści utworów, z których część nie przetrwało próby czasu.

Poza rapem Mosada usłyszymy również takich mc’s jak: Diox, Hades, RakRaczej, Parzel oraz Krajnik. Materiał wzbogacony został również przez skrecze i cuty najlepszych polskich dj-ów (DJ Kebs, DJ Tuniziano, DJ Wojak, DJ Falcon1, DJ Grubaz, DJ Flip, DJ Skrusz). Za mix oraz master „Ludzie-roboty-systemy” odpowiada Sir Mich, który ponad to zarejestrował w kilku utworach partię gitary basowej oraz trąbki. „Ludzie-roboty-systemy” opowiada o spostrzeżeniach młodych ludzi wkraczających w dorosłe życie.

Na płycie znajda się obserwacje dotyczące zarówno życia codziennego jak i te wykraczające po za sfery codzienności.

„Ludzie-roboty-systemy” jest początkiem drogi obranej przez zespół. Projekt ten jest fundamentem pod budowę silnej marki. Utwory z tej płyty były grane już na wielu koncertach na terenie całego kraju i zawsze spotykały się ze świetnym odbiorem publiczności.

Polecane

Share This