Motörhead uświetni 40-lecie „Ace of Spades”


2020.07.22

opublikował:

Motörhead uświetni 40-lecie „Ace of Spades”

fot. Alan Ballard

Po zeszłorocznych reedycjach „Overkill” i „Bomber”, przyszedł czas na najbardziej znany album Motörhead – wydany w 1980 roku „Ace Of Spades”. Wydany w 1980 roku przełomowy album Lemmy’ego i spółki stał się hymnem pokolenia i bezpośrednią inspiracją założenia wielu klasycznych już zespołów. 30 października na sklepowe półki trafi wznowienie krążka dostępne na CD, winylach i jako imponujący box.

Box set to propozycja dla kolekcjonerów i najwierniejszych fanów zespołu. Zawierać będzie 42 nigdy wcześniej niedostępne utwory, m.in.: 10-calowego winyla z instrumentalnymi wersjami utworów (nigdy nie opublikowanymi), podwójny album z utworami ze stron B singli i wersjami alternatywnymi utworów z płyty, DVD z kompilacją występów grupy w TV (lata 1980-1981), komiks „The Motörhead Rock Commando” i wiele innych.

Wersja wydania na podwójnym CD i potrójnym winylu, zawierać będzie 17 do tej pory niepublikowanych utworów, m.in. koncert z trasy Ace Up Your Sleeve (który znajdzie się na box secie, w wersji rozszerzonej) oraz dłuższa okładka z historią powstawania płyty i niepublikowanymi do tej pory zdjęciami.

 

Polecane

Share This