„Mr KęKę” bez skreczy z 2Paca, ale Kę odda mistrzowi hołd w inny sposób


2019.07.25

opublikował:

„Mr KęKę” bez skreczy z 2Paca, ale Kę odda mistrzowi hołd w inny sposób

fot. mat. pras.

13 września do sklepów trafi nowy album KęKę zatytułowany „Mr KęKę”. Piąta płyta radomianina będzie pierwszą, na której fani nie usłyszą skreczy z fragmentami kawałków 2Paca. Raper oddaje jednak swojemu idolowi hołd w inny sposób.

W ostatnim singlu „Pora mówić nara” jest fragment, który z premedytacją zarapowałem 2Pacowycm flow: „Znowu nie wieem niiiiiic/mordo nie wieeem niiiiic” – komentuje na Instagramie Kę. Artysta uczci pamięć Tupaca Shakura także w inny sposób – przypominamy, że właśnie w dniu premiery albumu będziemy obchodzić 23. rocznicę śmierci amerykańskiego rapera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Na każdej z moich solowych płyt są scratche z fragmentami kawałków @2pac Był to mój mały prywatny hołd dla muzyki rapera, który wpłynął na mnie najbardziej z całej rapsceny. Na „Mr KęKę” scratchy nie będzie… Musiałem jednak na swój sposób o Pac’u pamiętać W ostatnim singlu „Pora mówić nara” jest fragment, który z premedytacją zarapowałem 2Pacowycm flow” znowu nie wieem niiiiiic/mordo nie wieeem niiiiic”:) Mogłem też tym razem odpuścić, z innego powodu. 13.09.2019 w dniu premiery będzie 23 rocznica jego śmierci. Ja swoje „prywatne połączenie z królem mam”:) Czyli zmieniło się sporo, choć zasada pamiętnia o nim, pozostała niezmienna. „..some things will never change” P.S nie wiem niiiic = 2pacowe enemiiees Sprawdźcie sobie w wolnej chwili 😀

Post udostępniony przez Mr KęKę (@mrkekeoficjalnie)

Polecane

Share This