Mr. Pollack w Metal Mind Productions


2015.03.09

opublikował:

Mr. Pollack w Metal Mind Productions

Koncertowali już w Chinach, USA, Niemczech, Belgii i w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Do fanów grupy zalicza się m.in. Nigel Kennedy i Grzegorz Skawiński, a sami muzycy uznani zostali za najlepszych instrumentalistów w swoich kategoriach – „Paganini Gitary” tak o Jacku Polaku mówią media, a perkusista Grzegorz Polak był laureatem licznych konkursów i podsumowań.

 

Grupa Mr. Pollack podpisała właśnie kontrakt z Metal Mind Productions. 13 kwietnia pod szyldem MMP ukaże się album „Black Hawk”.

 

Metal Mind Productions jest w tej chwili jedyną wytwórnią płytową, która w Polsce wydaje i promuje rasowe granie i dlatego współpraca z taką firmą jest dla nas bardzo satysfakcjonująca – komentuje Jacek Polak i dalej opowiada już o albumie: Płyta „Black Hawk” powstawała kilka ładnych lat, podczas których jednocześnie budowaliśmy nasze własne studio nagraniowe Polak Bros Studio, ale w końcu się udało… powstało i studio i płyta. W Mielcu, gdzie mieszkamy, znajduje się fabryka znanych na świecie helikopterów firmy Sikorsky Aircraft o nazwie Black Hawk, a że latają nam często nad domem, napisaliśmy o nich pieśń o tym właśnie tytule. Reszta płyty ma trochę inną, bardziej refleksyjną i duchową tematykę. Muzyk mówi również o koncertowych planach na najbliższą przyszłość – Dowiedzieliśmy się kilka dni temu,że mamy trochę fanów w USA i kilka osób za Oceanem i w Polsce już zaangażowało się w organizację naszych koncertów w Nowym Jorku tego lata. Mamy też sygnały od poważnej agencji promocyjnej z USA, że chętnie nawiążą z nami współpracę, więc trzymamy kciuki.

Polecane

Share This