Mr. Polska i Paluch prezentują Sknerusa McKwaczora

"Prezesie, Young Kasztan przełożył spotkanie".


2021.08.27

opublikował:

Mr. Polska i Paluch prezentują Sknerusa McKwaczora

fot. kadr z wideo

„Prezesie, Young Kasztan przełożył spotkanie” – od takiego komunikatu pod adresem Mr. Polski rozpoczyna się nowy klip Mr. Polski. Raper wciela się w nim w rolę prezesa wytwórni muzycznej. Co dzieje się dalej? Tego dowiecie się, oglądając teledysk do „Sknerusa McKwaczora”, nagranego wspólnie z Paluchem numeru z krążka „Make Money & Crash Cars”. Warto dodać, że planem klipu była siedziba wytwórni MyMusic.

Po sukcesie i pokryciu się złotą płytą krążka „Bajki na dobranoc”, artysta zaprezentował fanom drugi wydany w Polsce album. Na nowym wydawnictwie rapera znalazło się czternaście kawałków, a gościnnie obok Palucha udzielili się na nim Malik Montana, Kabe, Karolina Stanisławczyk, Alberto, Puri & FY.

Płyta jest pełna klubowych bangerów, których można było spodziewać się po artyście, jednak „Make Money & Crash Cars” jest wyjątkowe ze względu na charakterystyczną mieszankę kilku gatunków. Na nowym materiale Mr. Polska pokazuje inną stronę swojej osobowości, a nawet ośmiela się o wiele bardziej, opowiadając osobiste historie. „Make Money & Crash Cars” oznacza życie chwilą, upadanie i podnoszenie się, bez oglądania się za siebie.

Polecane

Share This