MR Polska: Na planie nie znajdowały się żadne środki odurzające ani narkotyki


2019.12.14

opublikował:

MR Polska: Na planie nie znajdowały się żadne środki odurzające ani narkotyki

Szczerze mówiąc nie wiemy do końca cóż można napisać o tym dziele. Dzielimy się więc z Wami opisem nadesłanym przez management Mr Polski:

– Mr. Polska już nie raz zaskoczył, nie tylko swoich fanów, ale też wszystkich słuchaczy rapu, a tym razem przygotował naprawdę elektryzujący bit.

Sam artysta dał się poznać ponad pół roku temu, za sprawą singla „Jagodzianki”, który powstał we współpracy z Malikiem Montaną. Platynowa płyta i sukces wcale jednak nie sprawiły, że osiadł na laurach, a wręcz przeciwnie – znalazł motywację do dalszej pracy. Chwilę później powstało „Sikam szampan:, a od niedawna można słuchać „Gwiazdy”!

Teledysk do „Gwiazdy” zdobył już ponad 2,1 miliona wyświetleń na YouTube. Świeże brzmienia od Mr. Polska to z jednej strony kontynuacja muzycznej fali, a z drugiej coś bardzo zaskakującego. Nowy kawałek powstał we współpracy z Abel de Jong, który odpowiadał za produkcję.

„Faza” to wciągający bit, który przywodzi na myśl dobrą imprezę. Już teraz można zaryzykować stwierdzenie, że fani na pewno złapią fazę razem z Mr. Polska. Artysta jednak dalej nie zdradził kolejnych planów muzycznych. Czy to możliwe, że z czasem pojawi się krążek, który zbierze wszystkie powstałe dotychczas kawałki, ale zaprezentuje też nowości?

Polecane

Share This