Mrozu i Sidney Polak gwiazdami specjalnymi projektu „Heyah Bardziej Dębki”


2011.07.23

opublikował:

Mrozu i Sidney Polak gwiazdami specjalnymi projektu „Heyah Bardziej Dębki”

Już w najbliższą sobotę (23 lipca) o g. 22:00 na plaży w Dębkach wystąpi druga gwiazda specjalna wspólnej akcji Heyah i stacji Viva Polska „Heyah Bardziej Dębki” – Mrozu. A w kolejną sobotę (30 lipca) na scenie zagości Sidney Polak.

Mrozu, czyli Łukasz Mróz to producent, wokalista i autor tekstów, który współpracował z wieloma artystami, m.in. z zespołem Afromental, raperem Tede czy Mariną Łuczenko. W 2009 roku Mrozu wydał swoją debiutancką płytę, zatytułowaną „Miliony Monet”, na której zaprezentował muzykę z pogranicza popu i R&B. 25 października 2010 na sklepowych półkach pojawił się długo oczekiwany drugi album artysty – „Vabank”.

Sidney Polak – muzyk, kompozytor, autor tekstów oraz perkusista zespołu T Love. W 2004 wydał swój solowy album, na którym znalazły się utwory z pogranicza muzyki reggae, hip hop i folk. Pseudonim Sidney nadał muzykowi wokalista zepsołu T Love – Muniek Staszczyk, który przedstawiając zespół podczas koncertów, żartobliwie zmieniał imię perkusisty.

Sobotnie koncerty Mroza i Sidneya Polaka odbędą się w Kontenerze Dębki – specjalnym mobilnym klubie w Dębkach, w ramach akcji „Heyah Bardziej Dębki”. Po występach artystów plażowicze tradycyjnie już będą mogli poszaleć do rana na imprezie klubowej z udziałem najlepszych DJ-ów.

Kontener Dębki to nowy i pod wieloma względami innowacyjny i ekologiczny obiekt, w którym przez całe wakacje odbywać się będą zabawy sportowe, konkursy i animacje, a wieczorami imprezy klubowe oraz koncerty rodzimych gwiazd. Imprezowy kontener można znaleźć na plaży w Dębkach tuż obok wejścia nr 21.

Polecane

Share This